Kreativní školení pro kreativní lidi

 

Rhinoceros: základy práce - PRAHA (1 DEN)

 

Úvodní školení určené pro naprosté začátečníky, kteří potřebují pochopit základní principy 3D modelování, vizualizací a animací v prostředí programu Rhinoceros. V ceně je přístup k počítači pro každého účastníka a tištěné pracovní listy pro každého účastníka. Školení probíhá spíše formou ukázek a zprostředkování teorie. V té menší, praktické části, klienti vytvoří krok po kroku model s materiály a finální vizualizaci.

Cíl školení: po absolvování školení byste se měli umět orientovat v prostředí programu Rhinoceros (menu, palety nástrojů a klávesové zkratky), chápat základní principy 3D modelování, vytvářet jednodušší 3D objekty, rozlišovat mezi texturami, materiály a shadery, aplikovat materiály na 3D objekty s využitím různých metod mapování, nastavovat základní charakteristiky materiálů, světel a dalších speciálních objektů, chápat pojem rendering a jeho nastavení, porozumět základům animace a ukládání finálního výstupu do počítače.

Podmínky konání školení - včetně COVID podmínek
 • školení se uskuteční v případě účasti alespoň minimálního počtu účastníků. Minimální počet účastníků je uveden na stránce s informacemi o daném školení.
 • Při nedostatečném počtu účastníků se školení nekoná a již přihlášeným účastníkům bude nabídnut jiný termín nebo vrácení zaplacené částky v plné výši. Informaci o zrušení kurzu poskytne pořadatel přihlášeným účastníkům s dostatečným předstihem, nejpozději však do 4 pracovních dnů před ohlášeným datem konání kurzu.
 • Platba za školení musí být obdržena nejpozději den před prvním dnem kurzu, pokud není dohodnuto jinak.

 

Podmínky pro účast na školení

 • Účast na školení je podmíněna potvrzením objednávky ze strany pořadatele školení a zaplacením zálohové faktury účastníkem školení a to nejpozději do jednoho dne před začátkem školení (pokud není dohodnuto jinak).

COVID-19 omezení

Školení provádí školitel s již ukončeným proočkováním a negativním testem.

Realizace prezenčních kurzů ovšem i nadále vyžaduje dodržování vládních nařízení. Všichni přítomní jsou povinni mít zakrytá ústa a nos ochranným prostředkem po celou dobu, kdy se budou zdržovat v prostorách budovy.

Dále pro všechny příchozí platí povinnost prokázat se potvrzením o jedné z následujících variant:

 • certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o DOKONČENÉM očkování proti onemocnění Covid-19, s uplynutím více než14 dnů od aplikace druhé/finální očkovací látky,
 • certifikát o laboratorně potvrzeném onemocnění, potvrzující méně než 180 dnů od pozitivního testu,
 • potvrzení o provedeném antigenním testu před méně než 72 hodinami s negativním výsledkem. Pokud proběhl test v zaměstnání, postačí potvrzení od zaměstnavatele,
 • potvrzení o provedeném PCR testu před méně než 7 dny s negativním výsledkem.

 

Podmínky pro zrušení účasti na školení

 • Každé zrušení účasti (storno) musí být oznámeno písemně (e-mailem) a to na adresu obchod {zavináč} digitalmedia {tečka} cz.
 • Storno oznámené dříve než 11 pracovních dnů před zahájením kurzu je bezplatné a poplatek bude na požádání vrácen.
 • Při zrušení objednávky od 6 do 10 pracovních dnů před zahájením kurzu, bude účtován storno poplatek ve výši 25% ceny kurzu.
 • Při zrušení objednávky od 3 do 5 pracovních dnů před zahájením kurzu se účastnický poplatek nevrací. Pro účast na některém z pozdějších kurzů stejného typu bude poskytnuta sleva ve výši 60%.
 • Při stornu oznámeném později než 3 pracovní dny před zahájením kurzu nebo při neúčasti na kurzu účastnický poplatek propadá bez nároku na náhradu.
 • Výše uvedené storno poplatky se netýkají situace, kdy dojde ke zrušení kurzu ze strany poskytovatele.
Termíny:

Školicí centrum Digital Media, Praha Žižkov

19.08.2021        přihlásit ›

Pokud vám daný termín nevyhovuje nebo není žádný vypsán, vyplňte prosím formulář pro předběžné zájemce. Jakmile budou otevřeny nové kurzy, budeme vás o této skutečnosti ihned informovat.

Čas: od 9:15 - 17:00, 8 vyučovacích hodin včetně přestávek
Cena: 3.500 Kč bez DPH (4.235 Kč s DPH) platbu je nutné provést předem na zálohovou fakturu!

Vstupní znalosti:

Základní znalosti v oboru 2D grafiky, operačního systému Windows nebo macOS.

Počet účastníků:

Minimálně 2, max. 5 osob v učebně (lektor se tedy může věnovat účastníkům individuálně)

Technika:

1x iMac (Windows 7 & MacOS X), 4x PC (Windows 10/7), nejnovější Rhinoceros 7, V-Ray for Rhino pro Windows, připojení k internetu

Místo:

Praha Žižkov - nová učebna školicího centra Digital Media
Jeseniova 1151/55, 130 00 Praha 3 Žižkov
(zobrazit na www.MAPY.cz | www.Google.cz )

doprava MHD: metrem na stanici Hlavní nádraží (C),
dále tramvají č.9, 55, 58 na zastávku Biskupcova (od metra Hl.nádraží je to 7 zastávek / 10 minut).
Poté 8 minut pěšky na západ ulicí Jeseniovou.
U vstupních dveří použít zvonek Digital Media.

doprava autem: v ulici je k dispozici několik míst oranžové zóny se stání na parkovací hodiny; nebo alternativně Parkoviště Nákladové nádraží (140 Kč na den, 10 minut pěšky od učebny)

Obchodní podmínky:

V případě zájmu o objednání tohoto školení si důkladně přečtěte obchodní podmínky, týkající se námi pořádaných školení.

Lektor

Školení vede Mgr. Renata Ettlová, uživatel a školitel programu Rhinoceros a V-Ray for Rhino.

Potřebujete poradit?

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně V-Ray, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás