Tiskové zprávy a novinky

Na této stránce najdete přehled nejnovějších tiskových zpráv a novinek, týkajících se produktů firmy MAXON a souvisejících řešení. Pokud potřebujete získat podrobnější informace, neváhejte nás kontaktovat.

 • V-Ray 3.4 pro Rhino

  (5.4.2017) Novinka pro uživatele Rhinoceros - dnešním dnem byla uvolněna do prodeje také nová verze V-Ray 3.4 pro Rhinoceros. Kromě mnoha novinek technických je zde i jedna obchodní - základní cena byla ponížena o 28%! Nová verze je kompatibilní pouze se 64bit verzí Rhino 5. Více na stránkách výrobce.

 • nová verze V-Ray 3.4 pro SketchUp UVOLNĚNA!

  (8.3.2017) Dlouho očekávaná připravovaná verze V-Ray 3.4 pro SketchUp byla dnešním dnem uvolněna do prodeje. Nová verze je kompatibilní s verzemi SketchUp 2017, 2016 a 2015. Více na stránkách výrobce.

 • NOVÁ aktualizace V-Ray 3.5 pro 3ds max

  (13.2.2017) K dispozici je další nová aktualizace V-Ray 3.0 pro 3ds Max nabízející nové funkce i nový způsob licencování. Podrobnosti o novinkách a vylepšeních jsou k dispozici v ukázkovém videu YouTube video nebo na stránkách výrobce V-Ray.com.

 • České manuály k V-Ray for SketchUp

  Na portálu vray.cz byly zveřejněny české překlady originální nápovědy a tutoriálů k programu V-Ray for SketchUp. Výukové tutoriály provádějí uživatele krok za krokem některými typickými činnostmi, jako jsou vizualizace interiéru a exteriéru, nastavení základních materiálů, osvětlení scény nebo nastavení animací. Referenční manuál je rozdělen do sekcí rendering, světla, materiály, objekty a teorie a obsahuje detailnější popisy všech nastavení programu.

 • Digital Media distributorem 3D stromů Laubwerk

  Společnost Digital Media s.r.o. do svého portfolia produktů pro oblast 3D grafiky zařadila kompletní nabídku 3D modelů stromů a rostlin německé firmy Laubwerk.

 • V-Ray 3.0 pro 3ds max

  Společnost Chaos Group dnes uvolnila do distribuce novou verzi profesionálního vizualizačního software V-Ray 3.0 pro platformu 3ds max, přinášejícího řadu nových funkcí, zvyšujících rychlost výpočtů a komfort práce. Mezi nejdůležitější novinky patří zejména přepracované vizualizační jádro pro rychlejší výpočty, nový progresivní rendering, zjednodušené uživatelské rozhraní pro začínající uživatele nebo univerzální systém materiálů pro sdílení V-Ray materiálů napříč hostitelskými aplikacemi.

 • V-Ray 2.0 pro Rhino k dispozici

  Nová verze nabízí až 30 násobně rychlejší výkon v real time vizualizacích, sadu knihoven V-Ray Express a podporu pro realistické nasvětlení scén.

 • V-Ray 2.4 pro Autodesk Maya 2014

  Společnost Chaos Group vydala V-Ray 2.4 for Maya, který kromě řady oprav a optimalizací obsahuje také podporu pro Autodesk Maya 2014.

 • V-Ray 2.0 pro SketchUp v prodeji

  Společnost Chaosgroup uvolnila do prodeje novou verzi svého vizualizačního jádra V-Ray pro uživatele populárního 3D kreslícího programu SketchUp. Ti tak nyní získávají možnost tvorby fotorealistických vizualizací s využitím nejmodernějších technologií včetně náhledu na scénu v reálném čase prostřednictvím grafické karty.

 • V-Ray 3.0 for 3ds max Beta

  Společnost Chaosgroup dnes představila nové vizualizační jádro V-Ray 3.0, které se stane základem pro budoucí generaci produktů V-Ray.